november, 2017

08nov13:0017:00Event OverWindows 10 IoT Hands-on-Lab Praha 2

Event Details

Príďte si prakticky krok-za-krokom odskúšať vytvorenie Windows 10 IoT Enterprise image operačného systému a jeho konfiguráciu a rôzne ďalšie úpravy. Uvidíte Live demo Elbacom Configuration Managera a predstavenie ďalších Elbacom nástrojov. Taktiež sa dozviete najnovšie produktové a licenčné novinky pre rok 2018.

Hands-on-laby sa budú konať v školiacich strediskách Hewlett Packard Enterprise Education Services, kde budú pre Vás prichystané počítače s Windows 10 IoT Enterprise prostredím, takže stačí sa len zaregistrovať a po potvrdení registrácie aj prísť. Počet miest je obmedzený na maximálne 16 účastníkov – registrácia “first come, first serve”. Novinkou je, že každý účastník bude mať k dispozícii svoj počítač, takže si to každý sám vyskúša.

 

V prípade, že máte nejaký aktuálny projekt/hardware, na ktorý by ste chceli nasadiť Windows Embedded operačný systém, tak po dohode s nami, si ho tam môžete priniesť a reálne si to aj vyskúšať. V takomto prípade je ale nutné prísť ráno skôr, aby sme spoločne mali čas pred začatím oficiálneho HOLu na to, aby sme tu portáciu vedeli spustiť a počas toho HOL správne usmerniť. V prípade záujmu, prosím popíšte váš projekt pri registrácii, aby sme vám vedeli potvrdiť, že je to možné. Je to nutné z kapacitných dôvodov.

Ako sa k nám dostanete: https://hpetrainings.com/cs/onas/jak-se-k-nam-dostanete

 

 

Time

(Wednesday) 13:00 - 17:00

Location

Hawlett-Packard Education

BB Centrum, budova Delta Za Brumlovkou 1559/5 140 00, Praha 4 - Michle

Organizer

Elbacom GmbH Czechczech@elbacom.com Pobřežní 370/4, 186 00 Praha 8 – Karlín

Hawlett-Packard EducationBB Centrum, budova Delta Za Brumlovkou 1559/5 140 00, Praha 4 - Michlehttps://hpetrainings.com/cs/onas/jak-se-k-nam-dostanete

RSVP to event

RSVPing is closed at this time.

Go to Top